Agents comercials del moble

Qui som

La secció del moble de Tarragona i Lleida està format per agents comercials col·legiats especialitzats en el sector del Mobiliari, que exerceixen part del seu treball en les províncies de Tarragona i Lleida.

Junts representem més del 90 % de l’oferta comercial de mobiliari, en aquestes províncies.

Aquest grup compta amb una dilatada trajectòria professional i molts anys d’experiència en el sector del mobiliari. Qualsevol dels agents comercials que en forma part reuneix els valors que es demanen als agents comercials d’avui en dia, com ara:

Busques agent comercial?
Ompli aquest formulari i ens posarem en contacte amb vostè.

Agents Comercials del Moble

Descàrrega llistat d'agents comercials

Ramon Bel Pla

Telèfon: 977444322
Fax: 977510527
Mòbil: 636722176
info@belmobel.com
www.belmobel.com

Belmobel és una empresa de representació de mobles a la zona de Catalunya de nivell mig-alt amb més de 35 anys d'experiència en el sector del moble.

Eleuterio Castell Bel

Telèfon: 977731165
Fax: 977731165
Mòbil: 608046478
eleuterio.castell@gmail.com

Ricard Eiximeno Arrufat

Telèfon: 977704514
Fax: 977704514
Mòbil: 666437520
ricard@eiximeno.com
www.eiximeno.com

41 anys present al mercat de la representació del moble i derivat.

Joaquim Ferré Estorach

Telèfon: 977570728
Fax: 977570728
Mòbil: 609441598
joaquimferre22@gmail.com

Veintidós años al servicio de clientes y representados.

Sebastián Gombau Esteller

Telèfon: 977226988
Fax: 977226988
Mòbil: 608933263
sebastian@gombau.com
www.gombau.com

Més de 30 anys generant oportunitat de negoci en el sector mobiliari. Oferint la possibilitat de posicionar-se respecte a la competència.

Gilbert Miralles Querol

Telèfon: 964456879
Fax: 964456879
Mòbil: 610286235
gilmq@hotmail.com

Joaquim Pago Torren

Telèfon: 977575332
Fax: 977575332
Mòbil: 629363201
j.pago@cgac.es

Francisco Penalba Marti

Telèfon: 964526347
Fax: 964526347
Mòbil: 610468523
fpenalba@cgac.es

Mes de vint anys colaborant amb clients i fabricants del ram.

Angel Ramiro Montolio

Telèfon: 977130101
Fax: 977130101
Mòbil: 619780034
angel.ramiro@telefonica.net

Victor Reverté Igual

Telèfon: 977570594
Fax: 977570435
Mòbil: 659935502
vrvictor4@gmail.com

Josep Maria Roig Roig

Fax: 977601856
Mòbil: 639820826
j.roigroig@gmail.com

Xavier Roig Roig

Telèfon: 977216413
Fax: 977216413
Mòbil: 619189884
x.roig@cgac.es

Moisés Vilaró Michavila

Telèfon: 977571407
Fax: 977571407
Mòbil: 616907698
moivilaro@hotmail.com